Amin Karimi

امین کریمی

ایران، تهران
امین کریمی
info@aminkarimi.com

من امین کریمی از بازماندگان دهه شصت و متولد تهران، در حال حاضر در هلدینگ آریانا مدیر توسعه کسب و کار الکترونیکی و عهده دار (و البته موسس) واحد مجازی و پروژه اصلی آن، پلتفرم آموزشی هم آموز (ارائه دوره های الکترونیکی و خدمات مربوط به آموزش مجازی) و همچنین از موسسین و عضو هیئت مدیره شرکت نرم افزاری پاراتک هستم. در کنار آن بنا به توفیق (؟) اجباری تایم های بیکاری خدمت سربازی، مشغول خواندن دکترای مدیریت IT (گرایش BI) در دانشگاه تهران هستم که البته با وجود معدل بالا، علاقه و انگیزه برای ادامه آن برایم در هاله ای از ابهام است! کارشناسی را مهندسی IT در امیرکبیر خواندم و ارشد را MBA دانشگاه تهران (البته آن موقع مدرک MBA مثل حالا انقدر دم دست نشده بود!)، و همانطور که مشخص است به حوزه های مرتبط با فناوری و کسب و کار علاقمند هستم. تخصص اصلی من در حوزه کسب و کارهای الکترونیکی است و علاوه بر داشتن دستی بر آتش و راه اندازی نمونه هایی از آن، به دیگران هم در این زمینه کمک و مشاوره می دهم و اگر فرصت دهد می نویسم.

از اینها که بگذریم اصل زیبایی های زندگی چیزهای دیگریست که برای من در مطالعه کتاب های مورد علاقه ام، دیدن فیلم و تئاتر، وقت گذراندن با کودکان و کمک به بهبود آموزش کودکان محروم، تجربه چیزهای جدید (از غذا گرفته تا بازی ها و تفریحات هیجان انگیز)، دیدن جاهای جدید و گشت گذار، طبیعت گردی و گذران وقت با خانواده خلاصه می شود.

اگر مایلید با من تماس بگیرید می توانید از این صفحه اقدام کنید، و برای دنبال کردن من در لینکداین، فیسبوک یا اینستاگرام، aminkarimi87@ را جستجو کنید.

خلاصه ای از من

برخی تجربه های کاری

آریانا در کنار فعالیت های آموزش، نشر و مشاوره خود، یک سازمان پویا در راه اندازی و حمایت از کسب و کارهای نوپا است. در حال حاضر من در این سازمان مسئولیت ارزیابی ایده های جدید داخلی و خارجی و ورود به حوزه های جدید فناوری و راه اندازی کسب و کارهای جدید الکترونیکی را دارم. http://aryanagroup.com

1394 - اکنون

مدیر توسعه کسب و کار الکترونیکی

گروه پژوهشی صنعتی آریانا

پاراتک یک شرکت خلاق فعال در حوزه فناوری اطلاعات و توسعه نرم افزار است که اغلب به صورت مشارکتی در پروژه های فناوری محور عهده دار مسئولیت توسعه نرم افزاری می شود. http://paratechco.com

1394 - اکنون

هم موسس / عضو هیئت مدیره

شرکت نرم افزاری پاراتک

در سال 1391 واحد مجازی را در هولدینگ آریانا (پیشرو در آموزش، مشاوره و نشر مدیریت) راه اندازی کردم که در حال حاضر در قالب پلتفرم آموزشی هم آموز به علاقمندان آموزش های تخصصی مدیریت و مهارت های فردی ارائه می کند و به سازمان ها و موسسات خدمات آموزش الکترونیکی می دهد، مانند راه اندازی سیستم یادگیری الکترونیکی و تولید محتوا.

1389 - اکنون

مدیر واحد مجازی / موسس هم آموز / مشاور IT

گروه پژوهشی صنعتی آریانا

در زمینه ‏های Management Information Systems (MIS) / IT Management / E-business / E-commerce / Internet & Electronic Marketing / (IT) Strategic Planning / RUP (software developing methods) / Professional programming and designing (Flash, C#, etc.)

1385 - اکنون

نویسنده، مدرس، مشاور

دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر، گروه آریانا و غیره

از زمان ورود به دانشگاه و آغاز تحصیل در رشته مهندسی فناوری اطلاعات، در شرکت های مختلف دولتی و خصوصی به صورت نیمه وقت یا پروژه ای مدیر پروژه و یا برنامه نویس و طراح پروژه‏ های نرم افزاری و وب‏سایت بوده ام. البته حضورم در فعالیت های اینچینینی با مشغله های حرفه ای دیگر کمرنگ شد.

1384 - 1392

مهندسی نرم افزار / برنامه نویس

دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه خواجه نصیر،
سازمان رگولاتوری، بانک ملی ایران، اتاق بازرگانی تهران،
رسانا افزار شریف، موسسه مرآت و غیره

سوابق تحصیلی

-----

دکتری / دانشگاه تهران، مدیریت IT (گرایش BI)

1391

کارشناسی ارشد / دانشکده فنی دانشگاه تهران، MBA

1388

کارشناسی / دانشگاه صنعتی امیرکبیر، IT